Co je MultiFest?

MultiFest je filmový festival pořádaný studenty oboru Multimédia v ekonomické praxi na Vysoké škole ekonomické v Praze. Návštěvníci festivalu si mohou prohlédnout výstupy studentů oboru Multimédia a vedlejší specializace Multimediální komunikace. Akce je zaštiťována Katedrou multimédií.

Vstupenky

Prodej vstupenek zahájíme 4.5.!

Vstupenky letos prodáváme ve dvou vlnách podle kusů:

  1. vlna – za 315,- Kč
  2. vlna – za 365,- Kč

jen pro mezeru juhu nesnasim wordpress

Téma 16. MultiFestu aneb připravte se na nezapomenutelné Multi Awards!

Na tento MultiFest se připravte hodit do gala, čekají vás totiž Multi Awards! A proč zrovna Multi Awards, ptáte se? Multifest má být událostí, kde ti nejtalentovanější studenti Multimédií konečně zažijí docenění, jaké si zaslouží za své hodiny práce, a tomu má odpovídat i velkolepá akce! Nechceme, aby výstupy zůstaly na věky jen v odevzdávárně. Tento MultiFest bude hlavně oceňovat, doceňovat a inspirovat a poskytovat k tomu každému prostor.

Ale pozor! Jelikož se jedná o gala večer, nepustíme vás do prostor kina v džínech a tričku. Vyhrabejte ze skříně svoje staré maturitní šaty, kostýmek, který jste měli na svatbě své tety nebo třeba starý oblek po dědečkovi. Kreativitě se meze nekladou, musíte však splňovat dresscode!

Pokud si stále s dresscodem nevíte rady, přečtětě si náš dresscode manuál nebo nás neváhejte kontaktovat, rádi poradíme!

jen pro mezeru juhu nesnasim wordpress

I tento ročník se tradičně sejdeme v kině Bio Oko v pražských Holešovicích. Můžete využít dvou tramvajových zastávek, a sice tohle nemazat slouží mi to

Kde se potkáme?

Multifest se uskuteční 15.6. od 18:00, a i tento ročník se tradičně sejdeme v kině Bio Oko v pražských Holešovicích. Můžete využít dvou tramvajových zastávek, a sice zastávky Kamenická Strossmayerovo náměstí. Klikni na tlačítko “Ukaž mi cestu!” a strýček Google vás tam dovede.

jen pro mezeru juhu nesnasim wordpress

Program

Hlavní program stále připravujeme, najdete ho tady v blízké době.

Kromě hlavního programu se mohou hosté těšit na wall of tribute, fotokoutek a výstavu nejlepších prací studentů Multimédií a vedlejší specializace.

V kině je i volně dostupný bar. Zakoupené produkty v baru je možné nosit do sálu kina.